گرمایش سالن مرغداری


امروزه یکی از مناسب ترین سیستم های گرمایشی، سیستم گرمایش تابشی می باشد. رایج ترین و شناخته تر شدن سیستم گرمایش تابشی، سیستم هتی گرمایش تابشی موضعی می باشند که جهت گرمایش فضاهای با ارتفاع بیش از 3 متر استفاده می شود. این سیستم ها در مکانهایی از قبیل سالن های ورزشی، مرغداری ها، گلخانه ها، ایستگاه مترو، فضاهای باز، آلاچیق، رستوران، پارکینگ خودرو و... استفاده می شوند.

سامانه های گرمایش تابشی موضعی متشکل از یک مشعل ، فن مکنده و لوله های آتشخوار می باشند که می توانند بصورت خطی یا U شکل باشند. در اثر کار کرد مشعل , لوله ها به شدت گرم می شوند و شروع به ساطع کردن امواج الکترومغناطیس و امواج حراتی به محیط می کنند.

با استفاده از سیستم های گرمایش تابشی موضعی می توان بخش هایی از یک فضای بزرگ را گرم نمود. این سیستم ها از ظرفیت 35،000 کیلو کالری در ساعت تا 55،000 کیلو در کالری در ساعت تولید می شوند.

از سیستم گرمایش تابشی موضعی بیشتر در مواردی استفاده می شود که بخواهیم بخش هایی از یک سالن بزرگ را بصورت نقطه به نقطه گرم کنیم و در این حالت هر مکان بصورت مستقل از نقاط دیگر می تواند با توجه به نیاز روشن و یا خاموش گردد.

همچنین دستگاههای گرمایش تابشی موضعی قابلیت افزوده شدن سیستم کنترلی را دارند و می توانید از هرکجا عملکرد سیستم را کنترل کنید.


تگ های مطلب: سیستم گرمایش تابشی, هیتر تابشی, هیتر سقفی, هیتر کارگاهی, گرمایش تابشی, گرمایش سالن صنعتی, گرمایش سالن مرغداری, گرمایش سالن ورزشی, گرمایش سوله,